ماندگاری لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک ، لیپوماتیک ، drnajafbeygi

لاغری با لیپوماتیک یک روش لاغری است که در آن دستگاه لیپوماتیک با خارج کردن چربی از بدن اندام شما را لاغر و خوش فرم خواهد کرد. اغلب افراد در رابطه با عوارض و مزایای لیپوماتیک سوالاتی دارند که در این مقاله به برخی از این سوالات پاسخ خواهیم داد.

شاید برای شما هم سوال باشد که آیا لیپوماتیک عوارض دارد یا خیر؟

همچنین ماندگاری لیپوماتیک سوالی است که ممکن است برای هر فردی پیش بیاید. در این مقاله به طور کامل در این باره به شما توضیح خواهیم داد.

لاغری با لیپوماتیک

آیا لیپوماتیک با عارضه همراه است ؟

در این روش پوست بدن لیفت شده و به راحتی جمع می شود این میزان قابل توجه در لاغری شکم ،پاها، پهلو ها ، و بازو ها دیده می شود ، البته این روش باعث برداشتن تخلیه چربیهای اضافی بدن می باشد که بعد از آن هم ناصافی و سوختگی پوست دیده نمی شود و خطر ایجاد آمبولی در آن وجود ندارد . البته قبل از جراحی پزشک تمامی موارد مورد نیاز را بررسی کرده و آزمایشات لازم را انجام می دهد.

تا کنون عارضه ی جدی برای لیپوماتیک گزارش نشده است در مواردی خاص ممکن است فرد

  • به لیدوکایین حساسیت داشته باشد

این مشکل در کسانیکه سابقه ای از حساسیت به این ماده یا مواد مشابه داشته اند قابل شناسایی و پیشگیری می باشد.

  • مصرف داروهای خاص

خونریزی و کبودی در کسانیکه داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین ، وارفارین و .. مصرف می کنند که با توجه به نوع دارو می بایست از مدتی قبل از لیپوماتیک آن را قطع کرد.

  • ممکن است محل جراحی عفونت کند

برای جلوگیری از این عارضه باید به یک مرکز معتبر و بسیار تمیز مراجعه نمایید . استریلزاسیون در کلینیک و نیز ضدعفونی مناسب از جمله مواردی است که باید به خوبی انجام شود و بیمار نیز به آن توجه ویژه داشته باشد.

با مصرف برخی از داروها شاهد خواهیم بود که فرد مسموم می شود این به دلیل اختلال داروهای مصرفی با داروهای زمان جراحی است که باید قبل از جراحی به جراح مورد نظرتان این موضوع را اعلام نمایید تا با تغییر یا قطع مصرف داروها از بروز این مشکل جلوگیری به عمل آورد.

 

ماندگاری لاغری بعد از لیپوماتیک

ماندگاری لیپوماتیک یکی از دغدغه های افرادی است که می خواهند جراحی لیپوماتیک را انجام دهند .

علت چاقی افراد حجیم شدن سلول های چربی در زیر پوست است، در صورتیکه تعداد سلول های های چربی در بدن کاهش یابد در صورت حجیم شدن هم، چاقی به اندازه ی قبل دیده نخواهد شد. لیپوماتیک درست سلول های چربی را کاهش می دهد و باعث می شود تا از میزان و حجم آن ها کاشته شود، بنابراین به عنوان یک روش دائمی برای لاغری محسوب و شناخته می شود.

نحوه جراحی لیپوماتیک

در جراحی لیپوماتیک از یک موتور بادی و یک میله ی فلزی بسیار ظریف و حساس به نام کانولا کمک گرفته می شود ، دستگاه لیپوماتیک با وارد کردن هوای فشرده به بافت چربی ، هم زمان ارتعاش و لرزش در بدن را نیز ایجاد می کنمد و در نتیجه ی این ارتعاشات چربی های بدن خورد شده و به صورت مایع در می آیند .

به همین علت سوختگی در لیپومکاتیک وجود ندارد و بافت های چربی تغییری نمی کنند، همچنین لیپوماتیک حالت الاستینه ی پوست را حفظ کرده و  مانع افتادگی آن می شود  ، در این روش لاغری هر چند که این اقدام با دستگاه انجام می شود اما  به یاد داشته باشید که  ورود کانولا به بدن هیچ گونه آسیبی به بافت های دیگر مانند عضلات، عروق خونی و عصب ها وارد نمی کند و همین باعث می شود تا سلول های چربی آمادگی تزریق به سایر اندام های بدن را داشته باشد.

در روش لیپوماتیک زمان جراحی کوتاه و دوره ی ریکاور شدن بیمار بسیار سریع خواهد بود از این رو این جراحی نیازی به بستری در بیمارستان نداشته و دوره ی نقاهت آن حدود دو یا سه روز است .

چربی ها در روش لیپوماتیک به صورت فیزیکی تخریب می شوند و این کار با اشعه و یا حرارت خورد و تخریب می شوند در واقع این اقدام با حرکات بسیار سریع کانولا انجام می شود و در نهایت از طریق همین میله نیز به درون دستگاه مکیده می گردد ، با این اقدام میزان قابل توجهی از چربی ها از بدن کاشته می شوند و در نهایت منجر می شود که شما در طول یک جلسه کاهش سایز ویژه ای داشته باشید .

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شش =